Wycieczki szkolne

Oferta skierowana jest do szkół, uczelni, dyrektorów i nauczycieli placówek edukacyjnych oraz wszystkich tych którzy chcą zorganizować wycieczkę w trakcie roku szkolnego.

Zajmujemy się profesjonalną organizacją wycieczek szkolnych o różnorodnych zabarwieniach tematycznych. Możemy zająć się kompleksową organizacją wycieczki od A do Z, jak również możemy zorganizować tylko częścią programową i zapewnić jeden z bloków państwa wycieczki.

Tematyki jakie oferujemy:

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na fakt, iż wycieczki szkolne nie muszą uczniom kojarzyć się wyłącznie z nudą, zwiedzaniem i „oklepanymi” miejscami, natomiast nauczycielom z ciągłym uporczywym pilnowaniem młodzieży aby czegoś nie zbroiła… To co mamy do zaproponowania to pobyt wypełniony programem, opieka nad uczestnikami 24h, ciekawe zajęcia, a wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze. Nauczyciele natomiast nie ponoszą żadnych kosztów związanych z pobytem podczas wycieczki.

Wszystkie wyżej wymienione tematyki składają się na programy wycieczek, które tworzymy tak aby dopasować się do Państwa potrzeb.
Idealnym miejscem do realizacji tego typu zajęć jest Jura Krakowsko-Częstochowska, i właśnie tam najchętniej działamy… Poza tym, że mamy tam stworzoną całą niezbędną infrastrukturę tj strzelnice, stanowiska linowe, pole biwakowe, 10-cio osobowe wojskowe namioty typu NS 64, akweny wodne, pola paintballowe, tor off-roadowy, samochody terenowe itp. Jura to wspaniałe miejsce pod względem zróżnicowanego uwarunkowania terenowego… Znajdziemy tam zarówno równiny jak i wzgórza, które w dużej mierze pokryte są lasem(głównie sosnowym).

Na rozległym terenie Jury znajdziemy mnóstwo bloków skalnych, ostańców, oraz grot i jaskiń, które dodatkowo uatrakcyjniają ten region Polski,
a wszystko to składa się na jakość zajęć, które mamy przyjemność Państwu zaproponować.

Jura Krakowsko Częstochowska ma jeszcze jeden znaczący atut. Chcąc dojechać do nas z miejscowości położonych w południowej i centralnej Polsce nie powinno to zająć więcej niż 3,5h i mierzyć więcej niż około 200km, a co za tym idzie koszty dojazdu będą stosunkowo niskie co pozwoli aby koszt całego wyjazdu był przystępny.

Zajmujemy się organizacją takiego wyjazdu w 100% :

Istnieje możliwość zorganizowania tego typu wyjazdu w każdy zakątek Polski, jednak Jura Krakowsko-Częstochowska daje największe możliwości aby realizować tak wszechstronne i atrakcyjne zajęcia.

Organizujemy tego typu wyjazdy o każdej porze roku ! ! !

Liczymy na zainteresowanie z Państwa strony naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu