Wojskowe pojazdy terenowe

KRAZ to radziecka super maszyna z silnikiem V8 o pojemności piętnaście litrów, mocy 240 koni, momencie obrotowym 883 Nm i napędzie 6×6 na trzy osie… Brzmi ciekawie?? To MUSISZ SIĘ NIM PRZEJECHAĆ ! ! !

Oferujemy przejażdżki naszym „POTWOREM” Mamy specjalnie przystosowaną pakę z ławkami do przewozu osób gdzie bez problemu pomieści się około 30 chętnych na krazową przygodę 🙂 Krazem jeździmy głównie na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej okolice Złotego Potoku, ale jeżeli chcesz abyśmy obsłużyli Twoją imprezę w jakimś innym miejscu w Polsce możemy go tam dowieść ! Musimy tylko doliczyć koszty transportu „POTWORA” które wcale nie są jakieś przerażające… Obsługujemy zarówno grupy zorganizowane jak też osoby indywidualne, Minimalna ilość osób z którą ruszamy to 10. przejażdżki trwają średnio 15/20 minut, ale jeżeli masz inne propozycje to skontaktuj się z nami i z pewnością się dogadamy… To wspaniała atrakcja podczas wycieczki szkolnej, wypadu na Jurę, wieczoru kawalerskiego/panieńskiego i na każdą inną okazję 🙂

PRAWDZIWA JAZDA PRAWDZIWYM POTWOREM ! ! !

Kontakt

Fundacja JA YHYMM…
Integracja - Sport - Turystyka - Wypoczynek

Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się.

    "Znaczy, każdy swe obowiązki musi wykonywać porządnie. Ci, którzy nie wykonują ich jak mogą najlepiej - to znaczy, na ile ich stać fizycznie i duchowo - niszczą sami siebie"

    K.O. Borchardt "Znaczy kapitan"