Paintball

Emocjonująca, pełna akcji gra, w której zdolność myślenia zespołowego, szybkie podejmowanie decyzji i spryt są ważniejsze, niż siła mięśni graczy.

Niebezpieczeństwo wyeliminowania przez wrogi zespół tworzy realne warunki walki, w której rośnie adrenalina, a gracz uświadamia sobie, na ile jest odporny na stres a także jak szybko i trafnie potrafi podejmować w tych trudnych warunkach właściwe decyzje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programową zajęć integracyjno-motywacyjnych prowadzonych w oparciu o alpinistyczne techniki przestrzenne. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez doskonale wyselekcjonowaną i doświadczoną kadrę wywodzącą się głownie ze środowiska ratowników i przewodników górskich. Doświadczenie zdobywaliśmy zajmując się zawodowo ratownictwem górskim, alpinizmem, przewodnictwem, ski-alpinizmem oraz podczas wielu szkoleń, sympozjów, manewrów i zawodów na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Podczas naszych zajęć korzystamy wyłącznie z atestowanego, niezawodnego sprzętu a stosowanie zdublowanych systemów zabezpieczeń, kamizelek asekuracyjnych, kasków daje naszym klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa, co pozwala na bezstresowe oddawanie się przyjemności wynikającej z realizowanych zadań.

Pole tworzymy wykorzystując naturalne przeszkody: drzewa, kępy krzaków, ukształtowanie terenu. Gdy elementów takich zabraknie, posiadamy własne przeszkody: system ścianek, z których łatwo można wykonać tunele, przeszkody niskie, wysokie, szerokie jak i wąskie.

Doświadczenie zdobywaliśmy zajmując się zawodowo ratownictwem górskim, alpinizmem, przewodnictwem, ski-alpinizmem oraz podczas wielu szkoleń, sympozjów, manewrów i zawodów na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

W swej ofercie posiadamy kilkadziesiąt zestawów, w skład których wchodzą:

Na życzenie klienta możemy także zaaranżować miejsce do gry w paintball: teren leśny, poligon wojskowy, różne zabudowania.

Grę paintballową można doskonale połączyć z wypoczynkiem w miejscach przez nas proponowanych oraz z wszelkimi innymi atrakcjami z działu Oferta.

Kontakt

Fundacja JA YHYMM…
Integracja - Sport - Turystyka - Wypoczynek

Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się.

    "Znaczy, każdy swe obowiązki musi wykonywać porządnie. Ci, którzy nie wykonują ich jak mogą najlepiej - to znaczy, na ile ich stać fizycznie i duchowo - niszczą sami siebie"

    K.O. Borchardt "Znaczy kapitan"