O nas

Przy każdym z przedsięwzięć, których się podejmujemy pracuje sztab ludzi, gdzie każdy z nich jest fachowcem w swojej dziedzinie, a współpraca pomiędzy nimi przebiega w atmosferze pełnego zrozumienia i zaufania.

Jesteśmy grupą osób, którą jeżeli napotkacie kiedykolwiek na swojej drodze z pewnością zostaniecie „zarażeni’ właśnie tą pasją, i pozytywnym podejściem do wszystkiego czym się zajmujemy.

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę integracyjną, biwak, piknik, wycieczkę, obóz, lub wakacje o typowo rekreacyjnym charakterze… POLECAMY SIĘ JAK NAJBARDZIEJ. Ale jeżeli chcesz aby to wszystko miało charakter niezwykłej przygody, wyzwania i było pełne adrenaliny… POLECAMY SIĘ TYM BARDZIEJ!

Rekomendacje

Nasz zespół

Andrzej "Wiśnia" Wiśniewski

Andrzej Wiśnia Wiśniewski - nikt nie zna źródeł pochodzenia jego ksywy. Główne zainteresowania to przede wszystkim motoryzacja, ratownictwo, hokej, techniki linowe, nurkowanie - ma zajebiście silną psychikę jak Johny Bravo- uwielbia majsterkować , składa auta równie szybko jak dzieci klocki lego:) jedyne co może go pokonać to wyprawa po lewarek.... poranki spędza na oglądaniu "Czterech pancernych" i Hansa Klosa... Dewiza życiowa " Co zrobić żeby się nie narobić,
a żeby było DOBRZE zrobione " Jego żywiołem jest woda -w ciągu roku najczęściej przesiaduje w kajaku, pod żaglami, w motorówce lub pod wodą... często wisi na linach ewentualnie pokonuje bezdroża terenówką lub quadem. Ulubiona książka " Znaczy kapitan" … Pomysłodawca i założyciel firmy JA YHYMM... Nazwa firmy mówi wszystko o nim. Ratownik i V-ce Prezes WOPR Katowice, z-ca Komendanta Plutonu Ratowniczo – Poszukiwawczego grupy FOC,instruktor wspinaczki, instruktor technik linowych, instruktor strzelectwa, instruktor i sędzia hokeja na lodzie, instruktor rekreacji ruchowej, stermotorzysta (z licencją na holowanie obiektów nawodnych), żeglarz jachtowy, płetwonurek, kierownik i wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, kierownik wycieczek szkolnych itd. itp. 🙂 Miłośnik sportów dziś nazywanych ekstremalnymi, organizator aktywnego wypoczynku.

Dawid

Jeżeli zacząłeś to czytać to jest spora szansa, że już ktoś Cię obserwuje.O Dawidzie wiemy niewiele, gdyż każde źródło do którego docieramy znika! ale udało nam się ustalić że posiada kilka przydatnych do przeżycia uprawnień:

Kurs survivalu SERE ,,A,, i ,,B,,
Kurs ratownictwa CLS i KPP
Kurs instruktora strzelectwa
Kurs nurkowy i spadochronowy
Kurs alpinistyki i speleologi
Kurs kierowców quadów i samochodów terenowych
Kurs wychowawcy kolonijnego

Z naszych obserwacji wiemy jedynie, że jest to zdecydowany lider kochający sporty ekstremalne i zapach prochu o poranku. Prowadzenie dziecięcych zespołów bojowych ma we krwi, a w obozach, które prowadzi najsłabszym ogniwem jest tylko 24 godzinna doba. Większość jego podopiecznych trafia do służb specjalnych, a o reszcie teczki zostały utajnione 🙂

Sebastian

Sebastian, Seba, Sebuś, Przystojnix, imion oraz twarzy ma wiele, z resztą tak jak i pomysłów z którymi wszyscy musimy się mierzyć! Chcesz zorganizować randkę w ciemno Seba na pewno pomoże... wyskoczy tylko w swój garnitur! Może wolisz coś bardziej "przyziemnego", jak zwiedzanie pobliskich bagienek? też ogarnie, zapewni przy tym mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy... Sebastian, to pełen pozytywnej energii student bezpieczeństwa oraz żołnierz rezerwy. Uwielbia podróże, paintball oraz survival (i podobno zna się na tym wszystkim 🙂 ).

Sokół

U Justyny niech was nie zmyli miły uśmiech, drobna postura i wzrost. Sokół, bo tak ją zwą to żywa poruszająca się energia walki. Ma wiele umiejętności i założę się, że nie raz cię nimi zaskoczy! Nawet nie zorientujesz się, gdy podczas jednej z rund trafi cię kulką od paintballa lub gdy postrzeli cię z aparatu super zdjęciem. Miłośniczka gór i zapierających dech w piersiach przygód. To również artystyczna dusza wierząca, że „Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić” – Walt Disney.

Natalia

Natka, kiedyś uczestnik a już od 3 lat pracuje z nami jako wychowawca na naszych obozach. Jej zainteresowania rozciągają się na wiele dziedzin od podróży i prawa przez survival aż do poezji. Natalia to mistrzyni organizacji czasu. Jeśli chcesz ją przekupić to ulep jeża ze śniegu lub z błota, jak wolisz! Masz jakiś problem? Zawsze chętnie Cię wysłucha i pomoże.

Michał "MOZIL"

Nie śpiewa, nie umie grać na akordeonie, a na pewno nie tańczy. Zajedzie cię na marszach, wyciśnie 7 poty na jumarce, na jednym metrze kwadratowym dowiesz się dlaczego plecy kończą się pośladkami... Z nim przetrwasz wszędzie ! Chętnie dzieli się wiedzą, ale nie za darmo... (waluta to krew, pot i łzy). Żeglarz, nurek, offroadowiec, instruktor wspinaki i technik linowych, strzelec, spadochroniarz. Wie wszystko, umie wszystko, wszędzie był ! A jego największą zaletą jest skromność.

Jacek

Były żołnierz Legii Cudzoziemskiej w której przez 7 lat zdobył duże doświadczenie którym z pasją dzieli się z młodzieżą. O survivalu i przetrwaniu
w trudnych warunkach wie wszystko, potrafi przygotowac wykwintny obiad
z tego co napotka w lesie, a zbudowany przez niego szałas wygląda niczym 5-cio gwiazdkowy hotel. Ma wielką charyzmę i zainteresowaniami zaraża wszystkich. Posiada uprawnienia młodszego ratownika WOPR oraz kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Robert

Posiada uprawnienia wodnego ratownika WOPR, instruktora sportu o specjalności hokej na lodzie Pracuje jako wykładowca na AWF Katowice. Pasjonuje się wspinaczką , każdą wolną chwilę spędza wisząc na linach lub wspinając się w skałach. Lubi aktywnie spędzac czas , jest członkiem drużyny hokejowej (zarówno w hokeju na lodzie jak i na rolkach) a w przeszłości był wyczynowym pływakiem. Przy ogniskach umila dzieciom czas grając na gitarze elektrycznej, klasycznej lub akustycznej.

Krzysztof

Krzysztof. Krzysiek. Christmas. Chris… Diabeł.. Człowiek. Mit. Legenda.
Cesarz tarcia chrzanu kolanami - studia wyższe na Uniwersytecie Sztokholmskim; Imperator drylowania Wiś.. Czereśni - praktyka i czeladnictwo na stokach Jerte w Caceres w Hiszpanii; Docent Lepienia świeczek - studia oraz praktyka na dworach królewskich Konstantynopola..

Kursy: Basic Life Saver, Advanced Life Saver, Combat Life Saver, Emergency Care Assistance, Emergency Care Technician, First Care ProVider, Advanced VIP Protector, CQB, MOUT, zaawansowany kurs przetrwania SERE A, B, Kurs zaawansowanej obsługi broni palnej BLOS A, B, Spadochroniarz grupy A i B Instruktor wspinaczki, Instruktor technik linowych.

Zainteresowania/hobby: Wspinaczka, techniki linowe, strzelectwo, łucznictwo, szeroko rozumiany survival, Wiedźmińskie historie, dobry film, dobra książka.