Eventy

Imprezy integracyjne

Organizacja imprez dla firm jest jednym z ważniejszych elementów naszej działalności.Przygotowujemy imprezy na miejscu jak pikniki firmowe, turnieje, oraz imprezy wyjazdowe – imprezy integracyjne , szkoleniowe i motywacyjne. Przygotowujemy scenariusze zarówno letnie jak i zimowe. Mamy do zaoferowania szeroką gamę zajęć rekreacyjnych, rekreacyjno – sportowych a także integracyjnych (teambuilding). Zawsze staramy się optymalnie dopasować scenariusz imprezy do oczekiwań uczestników dlatego oprócz gotowych propozycji, przygotowujemy także programy autorskie pod kontem danej firmy. Całość staramy się połączyć w scenariusz zgodny z preferencjami klienta i jego otwartością na naszą fantazję. Program budujemy w zależności od profilu grupy, liczby uczestników oraz przeznaczonego budżetu, dlatego też cennik opracowujemy indywidualnie pod każde zamówienie. Stopień trudności zawsze dostosowany jest tak aby wszyscy bez względu na płeć i wiek mogli aktywnie w nim uczestniczyć.

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Fundacja JA YHYMM… Integracja, Sport, Turystyka, Wypoczynek jest właścicielem marki Kawalerskie-Panienskie.pl która zajmuje się profesjonalną organizacją NAJLEPSZYCH WIECZORÓW KAWALERSKICH i PANIEŃSKICH.

Wieczór kawalerski i panieński nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z utratą pamięci oraz striptizem (aczkolwiek obydwu tych rzeczy nie wykluczamy). Proponujemy Wam coś zupełnie innego.
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji „OSTATNICH DNI WOLNOŚCI” od transportu, poprzez lokal, miejsce gdzie ma się odbyć impreza, a przede wszystkim specjalizujemy się w formie w jakiej to wszystko ma się odbyć.